Reklamacje

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy spisanie protokołu uszkodzenia u kuriera, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 608601102.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady lub jest niezgodny z opisem po pierwsze nie martw się razem wybrniemy z tej nie komfortowej sytuacji. Prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Skontaktuj się z nami za pomocą maila: zamowienia@delawell.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 608601102 aby ustalić sposób rozwiązania problemu.
  2. Co ważne nie wysyłaj do nas reklamowanych produktów bez uprzedniego skontaktowania się z nami lub za pobraniem. Takie przesyłki nie będą przez nas odebrane.
  3. Jeżeli w wyniku kontaktu Twoja reklamacja zostanie uwzględniona, uzgodnimy również formę i sposób dalszego postepowania.
  4. Cała procedura reklamacyjna nie powinna nam zająć więcej niż 14 dni roboczych.
  5. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie straty i niedogodności. Możliwy jest zwrot pieniędzy lub wysłanie nowego wolnego od wad produktu.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: zamowienia@delawell.pl lub telefonicznie: 608601102. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl