O firmie

Jesteśmy polską firmą produkującą profesjonalne kosmetyki SPA i podologiczne, które sprzedajemy w Polsce i zagranicą pod marką DelaWell. Połączyliśmy pasję z doświadczeniem i solidną wiedzą o produkcji i składnikach kosmetycznych.
Od 12 lat znajdziecie Państwo w naszej ofercie specjalistyczne produkty do zabiegów pielęgnujących dłonie, stopy i ciało, a także kosmetyki naturalne do twarzy, ciała i włosów. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości surowce, powstaję w ten sposób preparaty o unikalnych recepturach, które zapewnią osiągnięcie szybkiego efektu oraz przyjemne doznania podczas zabiegów. Naszą wiedze udostępniamy również innym producentom, nasze receptury pod różnymi markami są dostępne w Polsce, ale przede wszystkim zagranicą w takich krajach jak Estonia, Słowacja, Włochy, Niderlandia, Francja oraz Wielka Brytania. 

Nasze kosmetyki zdobywały medale na targach kosmetycznych. Wystawiamy się w Polsce i zagranicą m.in. kilkakrotnie na targach Cosmoprof w Bolonii.

Najważniejsze dla nas są: jakość, bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów. W naszym portfolio posiadamy ponad 50 specjalistycznych kosmetyków, w tym preparaty specjalistyczne dla skóry problematycznej oraz podologii. Dysponujemy bazę ponad 300 autorskich receptur.

Receptury:

Nasze receptury oparte są na naturalnych olejach i masłach. Do produkcji nie używamy parabenów. Łącznie w naszych produktach znajdziecie Państwo ponad 20 naturalnych olejów i maseł oraz przeszło 30 substancji czynnych pochodzenia naturalnego. Co ważne surowce kupujemy od sprawdzonych dostawców z którymi współpracujemy od ponad 10 lat.

Zabiegi Delawell
Dla naszych klientów stworzyliśmy unikatowe propozycje zabiegów na dłonie i stopy są to zabiegi typu SPA oraz podologiczne. Znajdziecie je Państwo u nas na stronie w dziale poradniki urody oraz na kanale Delawell na YouTube.

W formie opisów proponujemy również kilka zabiegów do wykonania w domu

Dokonania i Rozwój
Kosmetyki Delawell są laureatami wielu nagród eksperckich:

  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
  • Beauty Premium
  • Pieczęć Natury
  • Best Beauty Buys - Magazynu InStyle.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl